Хоккейная Украина. Турнир в Богуславе.
Хокейна Україна. Турнір в Богуславі.
October 24, 2018
Команда “Wild Cats” вступає в 2019 рік. Плани на найближче майбутнє.
January 17, 2019

Місто Херсон. 4 тур ПХЛ

15 і 16 грудня в місті Херсон проходив 4 тур ПХЛ по 206 році. В іграх взяли участь дві команди з Одеси – «Wild Cats» і «Дельфіни», херсонська команда «Дніпро», ДХК «Харків» і команда «Барс» з Броварів.

Для команди «Wild Cats» цей тур можна назвати першим відносно вдалим в цьому сезоні. Після повністю провального туру в Кременчуці, де ми програли всім учасникам туру, три перемоги з чотирьох ігор і справді виглядають солідним досягненням.

На цей тур команда «Wild Cats» приїхала максимально сильним складом. Цей фактор позначився вже в самій першій грі з одеською командою «Дельфіни». Остаточний рахунок у матчі 9: 7. Перемога дісталася досить важко, що говорить про те, що друга команда з Одеси теж готувалася серйозно. Після цього було важке ураження в грі з херсонським «Дніпром» – програли з рахунком 0:14.

Другий день змагань почався з перемоги нашої команди в грі з командою «Харків». Рахунок в матчі 14: 1. Після перерви команда «Wild Cats» провела найбільш складний і напружений матч в цьому турі – гру з командою «Барс» з Броварів. На самому початку поєдинку, одеситам вдалося відкрити рахунок, і довгих 10 хвилин, незважаючи на старання гравців обох команд, цифри на табло ніяк не змінювалися. Потім одесити пропустили 2 шайби поспіль, і рахунок змінився на користь «Барса». Далі рахунок змінювався на рівний або на користь тієї чи іншої команди, і кінцевий результат – перемога команди «Wild Cats» з рахунком 5: 4.

Перевівши дух після всіх хвилювань і переживань, можна зробити певні висновки за результатами ігор у Херсоні.

  1. Помітно, що склад гравців, які брали участь, є оптимальним. Дуже хочеться сподіватися, що і в наступних виїздах склад залишиться незмінним і ніщо не завадить команді «Wild Cats» приїхати у повному складі. </ Li>
  2. Безумовним лідером по заробленим очками в нашій команді є Ульянов Віталій, а й інші гравці змогли проявити свою майстерність. Крім Віталія шайби закинули: Бєлінський Тимур, Минзат Микита, Гунько Артем, Задорожний Даниїл, Хваль Герман, Новиков Олександр, Третяк Сергій. </ Li>
  3. Слід зазначити наднадійну гру нашого воротаря Коваленко Артема. Перемога в грі з «Барсом» стала можлива в чому саме завдяки майстерності воротаря. </ Li>
    Дякуємо всім учасникам і організаторам хокейних ігор. Сподіваємося на подальші перемоги нашої команди. З наступаючим Новим роком!